Kauno centre plėšikai grasindami ginklu iš parduotuvės pagrobė pinigus 15:46- 15min.lt
Du nusikaltėliai į parduotuvę senamiestyje, M.Daukšos gatvėje užėjo antradienį 17 val. 40 min.

Vieną parą netikrais eurais kvepėjo tik dviejuose didmiesčiuose – Vilniuje ir Kaune 15:40- 15min.lt
Policijos departamentas trečiadienį informuoja apie dar 4 įvykius su netikrais eurais, per praėjusią parą užfiksuotais tik dviejose mūsų šalies vietose – Vilniuje ir Kaune.

Kaunietis prašo pagalbos: dingo Valerija Urmonienė 15:29- 15min.lt
Skaitytojas Vytautas prašo suteikti kokios nors informacijos apie pirmadienį išėjusią ir negrįžusią namo 86 metų Valeriją Urmonienę.

Balceriškių kaimo pervažoje nufilmuoti bebaimiai KET pažeidėjai 14:56- 15min.lt
Skubantys vairuotojai per geležinkelį važiavo degant draudžiam šviesoforo signalui. Pažeidėjus nufilmavo slaptas policijos ekipažas. Už tai jiems gresia griežtos nuobaudos.

Narkotikų kontrolės departamentas perspėja mirtiną ekstazy 14:33- lrytas.lt
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja, kad Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro duomenimis Europos Sąjungos rinkoje platinamos „Superman“ prekės ženklu (logotipu) pažymėtos ekstazy tabletės su didele narkotiniu ir psichotropiniu poveikiu pasižyminčios medžiagos PMMA koncentracija.

Sulaikyta moteris, melagingai pranešusi apie bombą SGD terminale Klaipėdoje 13:21- 15min.lt
Trečiadienį Bendrasis pagalbos centras gavo grėsmingą pranešimą. Paskambinusi neprisistačiusi moteris pranešė: „„Independence“ padėta bomba“. Po šio pranešimo nedelsiant buvo evakuoti žmonės iš Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo. Akimirksniu ant kojų sukeltos avarinės tarnybos, apribota laivyba uoste. Pareigūnai greitai nustatė ir sulaikė apie sprogmenį pranešusią moterį. Pranešimas buvo melagingas – bombos SGD terminale nebuvo.

Sulaikyta Mosėdžio gyventoja, melagingai pranešusi apie bombą po „Independence“ laivu 13:21- 15min.lt
Trečiadienį Bendrasis pagalbos centras gavo grėsmingą pranešimą. Paskambinusi neprisistačiusi moteris pranešė: „„Independence“ padėta bomba“. Po šio pranešimo nedelsiant buvo evakuoti žmonės iš Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo. Akimirksniu ant kojų sukeltos avarinės tarnybos, apribota laivyba uoste. Pareigūnai greitai nustatė ir Mosėdyje (Skuodo r.) sulaikė apie sprogmenį pranešusią moterį. Pranešimas buvo melagingas – bombos SGD terminale nebuvo.

Po moters skambučio prie „Independence“ sulėkė spec. tarnybos 13:12- lrytas.lt
Trečiadienį priešpiet į bendrąjį pagalbos centrą telefonu paskambinusi moteris pranešė, neva padėtas sprogmuo po SGD laivu – saugykla „Independence“.

Per avariją Vilniuje apgadinti du automobiliai 12:58- lrytas.lt
Vilniuje susidūrus dviem automobiliams žmonės per incidentą nenukentėjo, tačiau šiek tiek apdaužytos abi transporto priemonės.

Su baltu „Mercedes“ išvažiavusi kaunietė dingo dėl 20 eurų 11:22- lrytas.lt
Praėjusio antradienio popietę Lietuvoje pasklido nerimą keliantis laiškas – išvykusi iš namų nauju automobiliu „Mercedes“ be žinios dingo 32 metų kaunietė Laura Vaitkevičiūtė.