Jaunieji nusikaltėliai norėjo už grotų nusivesti ir mokytojus 07:05- lrytas.lt
Penki antrankiais surakinti jaunuoliai Vilniaus rajono apylinkės teisme antradienio popietę laukė, kol bus paskelbtas nuosprendis juos griežtai auklėjusiems Vėliučionių vaikų socializacijos centro pedagogams.

Į kovą su kaimynais čigonais - ugnimi 07:04- lrytas.lt
Nuosavame būste Marijampolėje gyvenanti čigonų šeima vos išvengė didelės nelaimės, kai naktį kerštautojai į namą įmetė degantį skudurą. Žmonės sugebėjo patys nuslopinti ugnį.

Benamį įsiutino atimta meilės naktis 06:59- lrytas.lt
Panevėžio nakvynės namuose benamis sumušė darbuotoją už tai, kad buvo išprašytas iš jam patikusios jaunos moters kambario, kuriame planavo praleisti naktį.

Neblaivaus esto vilkikas prie Elektrėnų užvirto ant BMW 06:56- lrytas.lt
Antradienio vakarą girto esto vairuojamas vilkikas netoli Elektrėnų apvirto ir stipriai apgadino automobilį BMW. Žmonės per incidentą nenukentėjo. Vilkiko vairuotojui iš Estijos nustatytas sunkus girtumas (2,55 prom.).

Girtutėlis estas prie Elektrėnų užvertė vilkiko cisterną ant prabangaus juodo BMW 07-29- 15min.lt
Elektrėnuose, ties išvažiavimu į greitkelį Kaunas–Vilnius, antradienio vakarą užfiksuota neįprasta, tik laimingo atsitiktinumo dėka aukų nepareikalavusi avarija. Visiškai girtas Estijos pilietis nesuvaldė vilkiko su cisterna, kuri virto ir užspaudė žiedu važiavusį beveik naują 5-osios serijos BMW.

Žuvusios merginos tėvai bendrovei „Lesto“ grasina teismais 07-29- lrytas.lt
Šilalės rajone įvykusį kraupi nelaimė, per kurią žuvo 25-erių mergina ir jos 45-erių gyvenimo draugas, galėjo įvykti dėl elektrikų kaltės. Žuvusios artimieji įsitikinę – jų dukrą pražudė „Lesto` darbuotojų neatsakingumas.

Esto vilkikas prie Elektrėnų užvirto ant BMW 07-29- lrytas.lt
Kaip spėjama, girto esto vilkikas netoli Elektrėnų apvirto ir sutraiškė automobilį BMW. Pirminiais duomenimis, žmonės per incidentą nenukentėjo.

Neblaivaus esto vilkikas prie Elektrėnų užvirto ant BMW 07-29- lrytas.lt
Kaip spėjama, girto esto vilkikas netoli Elektrėnų apvirto ir stipriai apgadino automobilį BMW. Pirminiais duomenimis, žmonės per incidentą nenukentėjo.

​Panezdilių tvenkinyje nuskendo vyras 07-29- 15min.lt
Šalčininkų seniūnijos Panezdilių kaime antradienį nuskendo poilsiautojas.

Šalčininkų rajone nuskendo vyras 07-29- lrytas.lt
Antradienio pavakare, 17 val. 23 min., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šalčininkų sen., Eišiškių sen., Panezdilių k., tvenkinyje nuskendo vyras.