Vilniuje užsidegė LNK televizijos nuomojamas pastatas 22:16- lrytas.lt
Trečiadienio vakarą Vilniuje kilo gaisras televizijos LNK nuomojamame pastate.

Vilniuje degė LNK sandėliukas, neatmetamas padegimas 22:16- lrytas.lt
Antradienio vakarą Vilniuje kilo gaisras televizijos LNK nuomojamose patalpose, kuriose buvo įrengtas sandėliukas. Neatmetama, kad gaisrą galėjo sukelti į vidų įsilaužęs benamis. Žmonės per incidentą nenukentėjo.

Per gaisrą sudegė trys kolekcionieriaus automobiliai 21:17- lrytas.lt
Antradienio vakarą Vilniuje įsiplieskė gaisras automobilių kolekcionieriaus dirbtuvėse Salininkuose.

Kūdikio mirties byloje šiemet nebus padėtas taškas 18:20- lrytas.lt
Kauno apygardos teismui iki šių metų pabaigos jau nepavyks išnagrinėti dėl neatsargaus gyvybės atėmimo ir tarnybos pareigų neatlikimo nuteistos Kauno klinikinėje ligoninėje dirbančios 57 metų slaugytojos Valdarezos Beleškienės skundo.

Kitų Justinos Šikšniūtės žmogžudyste įtariamo Valdo Jankausko aukų kol kas nėra 18:08- 15min.lt
Dvidešimtmetės studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu įtariamas 23 metų Valdas Jankauskas, ko gero, nebus vadinamas pakelių maniaku. Į praėjusią savaitę paskelbtą Klaipėdos policijos prašymą atsiliepti, jei patyrė V.Jankausko prievartą ar priekabiavimą, iki šiol niekas neatsiliepė.

Kelyje Plungė–Tauragė įvyko didelė avarija, prispaustas žmogus 17:59- 15min.lt
Antradienio pavakarę specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl eismo įvykio užmiesčio kelyje tarp Plungės ir Tauragės.

Kelyje Plungė–Tauragė įvyko dviejų VW kaktomuša, per avariją prispaustas žmogus 17:59- 15min.lt
Antradienio pavakarę specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl eismo įvykio Rietavo savivaldybėje, užmiesčio kelyje tarp Plungės ir Tauragės.

Bubėnuose bandymas pagarbiai apvažiuoti policijos patrulių mašiną baigėsi dviejų VW kaktomuša 17:59- 15min.lt
Antradienio pavakarę specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl eismo įvykio Rietavo savivaldybėje, užmiesčio kelyje tarp Plungės ir Tauragės. Bubėnuose susidūrė tokios pačios spalvos ir markės („Volkswagen“) automobiliai – „Passat“ ir „Sharan“. Po avarijos prispaustą „VW Passat“ vairuotoją iš nuolaužų išvadavo ugniagesiai. Teigiama, kad „Sharan“ automobilio vairuotojas išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, norėdamas saugiai ir pagarbiai aplenkti patrulių ekipažą, kelkraštyje tikrinusį vieną sustabdytą vairuotoją.

Kvaišalų kurjeris keliaus į pataisos namus 17:57- lrytas.lt
Dveji metai ir mėnuo nelaisvės. Tokią bausmę Šiaulių apylinkės teismas pirmadienį skyrė šiauliečiui 20 metų Vladislavui Bogdanovui už pasikėsinimą platinti kvaišalus.

Per avariją netoli Rietavo nukentėjo žmogus 17:53- lrytas.lt
Mažiausiai vienas žmogus nukentėjo per avariją antradienio pavakare Rietavo savivaldybėje.