Degalų vagys vien dyzelinu nepasitenkino – iš sodybos kiemo išsivedė ir du veislinius šunis 03-28- 15min.lt
Raseinių rajone vagys pagrobė nuosavo namo kieme buvusius du veislinius šunis – rusų europinių laikų porelę. Gyvūnus ilgapirščiai išsivedė po to, kai iš sodyboje esančios degalų talpyklos pagrobė 800 litrų dyzelino.

Lietuvos pilietis Rusijoje narkotikais tiesiog šėrė paukščius? 03-28- lrytas.lt
Rostovo prie Dono teismas 10 metų nelaisvės nuteisė 46 metų Lietuvos pilietį, pripažinęs jį kaltu dėl narkotikų laikymo. Skelbiama, kad „žolę“ jis ne tik vartojo pats, bet ir lesino ja paukščius, rašo Newsru.com.

Lietuvos pilietis Rusijoje narkotikais tiesiog lesino paukščius? 03-28- lrytas.lt
Rostovo prie Dono teismas 10 metų nelaisvės nuteisė 46 metų Lietuvos pilietį, pripažinęs jį kaltu dėl narkotikų laikymo. Skelbiama, kad „žolę“ jis ne tik vartojo pats, bet ir lesino ja paukščius, rašo „Newsru.com“.

Policijos ir artimųjų ieškotas Vilniaus rajono gyventojas rastas negyvas – jo kūnas smarkiai apdegęs 03-28- 15min.lt
Po kelių dienų nerimo pasitvirtino blogiausias scenarijus – nuo trečiadienio artimųjų ir pareigūnų dingusiu laikytas 34 metų vyras rastas negyvas netoli savo namų Vilniaus rajone, Žemlių kaime.

200 eurų avansą automobilių „pardavėjams“ sumokėję klaipėdietė ir raseiniškis liko be nieko 03-28- 15min.lt
Raseinių policijos komisariato pareigūnai ieško sukčių, nuo kurių nukentėjo patikli klaipėdietė ir raseiniškis. Abu jie ketino įsigyti automobilius. Apgavikams jie pervedė po 200 eurų – tiek sukčiai prašė sumokėti iš anksto už parduodamos transporto priemonės pristatymą į vietą apžiūrai. Tačiau vos pinigai pasiekė jų sąskaitas, apgavikai dingo kaip į vandenį.

Teatro apdovanojimų iškilmes aptemdė operatoriaus trauma 03-28- lrytas.lt
Kauno muzikio teatro didžiojoje scenoje penktadienį įvyko nelaimė – rengiantis teatro teatro apdovanojimo „Auksinis scenos kryžius“ ceremonijai, sunkiai susižeidė Lietuvso televizijos 56 metų operatorius, dirbantis Vilniuje.

Vagys iš pensininko kiemo išsivedė du veislinius šunis 03-28- lrytas.lt
Raseinių rajone ilgapirščiai pagrobė nuosavo namo kieme buvusius du veislinius šunis – rusų europinių laikų porelę.

Būsimam Šiaulių rajono vicemerui – ikiteisminis tyrimas 03-28- lrytas.lt
Per pastaruosius rinkimus kartu su dviem kolegomis į Šiaulių rajono tarybą patekusiam Liberalų sąjūdžio atstovui, į Šiaulių rajono vicemero kėdę taikančiam 59 metų Algiui Mačiuliui koją gali pakišti Šiaulių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumentų klastojimo.

Karklėje rastas neaiškiomis medžiagomis apsinuodijęs paauglys 03-28- 15min.lt
Klaipėdos ligoninėje gydomas 14-metis, kuris penktadienio vakarą rastas Karklės kaime. Pirminiais duomenimis, paauglys apsinuodijo neaiškios kilmės medžiagomis.

Į Lietuvą nelegaliai įvežti 8 užsieniečiai 03-28- lrytas.lt
Pasvalio rajone muitinės pareigūnai penktadienio vakarą sulaikė latvį, vežusį aštuonis tamsaus gymio keleivius.