Transvestitas pravarde Vandutė 9 metams sės į kalėjimą: šįkart – už pasikėsinimą kirviu 21:58- 15min.lt
Bene ryškiausias Panevėžio transvestitas Vandutė nuteistas už tai, kad kirviu užpuolė brolio sugyventinę, gulėjusią lovoje, ir sužalojo jai veidą. Kalėjime transvestitas, kurio tikroji pavardė Valdas Tijunėlis (55), praleis 9 metus. Su žmona jis yra susilaukęs dviejų vaikų.

Klaipėdoje pora tiek gėrė, kad nepastebėjo, kas išsivedė vaiką 21:10- 15min.lt
Sugyventiniai iš uostamiesčio apie dingusį keturmetį policijai pranešė trečiadienį vakare, apie 22.30 val. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino berniuko motina. Ieškoti vaiko išsiųstos gausios policijos pajėgos – ir patruliai, ir kriminalistai. Tačiau po kelių valandų paieškų paaiškėjo, kad vaiką iš girtaujančių sugyventinių namų išsivedė senelis. Tėvai to nė nepastebėjo, praneša LNK žinios.

Po 15 mėnesių arešto kokaino kontrabanda įtartas buriuotojas Rimgaudas Gelgotas išleistas namo 19:51- 15min.lt
Kauno apygardos teisme ketvirtadienį baigta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje žinomas buriuotojas Rimgaudas Gelgotas buvo kaltinamas dėl didelio kiekio narkotikų gabenimo. 67 metų vyras buvo suimtas, kai jo jachtoje Ispanijoje rasta 174 kg kokaino. Tačiau prokurorams nepavyko įrodyti jo kaltės, todėl po 15 mėnesių arešto iš teismo salės jis paleistas namo, praneša „LNK žinios“.

Mokytojas Alytuje skaudžiai pamokė buvusią draugę 19:11- lrytas.lt
28 metų alytiškiui triukšmingą pasilinksminimą naktiniame klube teko prisiminti Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Po apklausos jis buvo paleistas, bet pareikšti įtariami nesunkiu 25 metų alytiškės sužalojimu.

Panevėžyje „Opel“ nublokštam dviratininkui prireikė medikų pagalbos 19:00- 15min.lt
Ketvirtadienį apie 16.30 val. Panevėžyje, Klaipėdos ir Naujamiesčio gatvių sankryžoje kelio nepasidalijo dviračio ir automobilio vairuotojai. Avarijos vietoje darbo turėjo ir medikai.

Panevėžyje per avariją apgadinti keturi automobiliai 18:42- 15min.lt
Ketvirtadienį apie 16 val. Panevėžyje, Vasario 16-osios gatvėje įvyko avarija. Jos metu apgadinti keturi automobiliai. Žmonės sužalojimų išvengė.

Aleksandro Sacharuko byloje – dar dviejų mėnesių pertrauka 18:38- 15min.lt
Artėjant nuosprendžiui buvusio Seimo nario Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje dėl balsavimo už kitą Seimo narį, teismas netikėtai paskelbė dviejų mėnesių pertrauką.

Jonavietis savo garažą pavertė kontrabandinių cigarečių sandėliu 17:18- 15min.lt
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai, trečiadienio vakarą Kauno gatvėje, viename iš namų, 1969 m. gimusiam vyrui priklausančiame garaže, kratos metu rado ir paėmė 10 kartoninių dėžių. Jose buvo 2 500 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Internetu išsirinkęs mašiną telšiškis liko be pinigų ir be BMW 17:11- lrytas.lt
41 metų Telšių rajono gyventojas, interneto platybėse išsirinkęs šaunų BMW, liko it musę kandęs: nei išsvajoto automobilio, nei sumokėto avanso.

Kaune „BMW` taranavo „Citroen“ 17:00- lrytas.lt
Ketvirtadienį, apie 15 val. S.Žukausko ir Statybininkų gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.