Suosto kaimo šulinyje rastas vyro lavonas 19:06- 15min.lt
Biržų rajono policija sekmadienį skubėjo gelbėti persigandusiam Suosto kaimo gyventojui. Vyras savo sodybos šulinyje rado lavoną.

Biržų r. gyventojas savo šulinyje rado nepažįstamojo lavoną 18:26- lrytas.lt
Vienas Biržų rajono gyventojas sekmadienį patyrė nemažą sukrėtimą, kai atėjęs prie savo šulinio, jame aptiko nepažįstamo vyro lavoną.

Krepšinio aistruoliai nerimsta – iš „Lietuvos ryto“ sirgalių kauniečiai Vilniuje atėmė vėliavas 16:28- 15min.lt
Šeštadienį Kaune reguliarųjį sezoną baigė Lietuvos krepšinio milžinai Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai su gausiu sirgalių būriu lankėsi Kaune, kur prieš varžybas surengė eitynes Kauno senamiesčiu.

Melnių kaime į ūkinį pastatą įsisuko ugnis 15:12- 15min.lt
Joniškio rajono ugniagesiai sekmadienio popietę skubėjo į Melnių kaimą. Gauta žinia, kad ūkiniame pastate įsiplieskė ugnis.

Kamuolinius prie teismo Kaune pasitiko raudantys kūdikiai 12:56- lrytas.lt
Kriminalistai smogė Kauno Kamuolinių nusikalstamai grupuotei, prieš vidurdienį į Kauno apylinkės teismą atvesdinti keli su ja siejami įtariamieji, prašoma leidimo juos suimti. Priešpiet kaukėti pareigūnai atvesdino tris vyriškius, tačiau suėmimai tęsis ir po pietų.

Telšiškius ant kojų sukėlė sprogimas elektros transformatorinėje 11:52- 15min.lt
Daukanto gatvėje gyvenančius telšiškius ne juokais išgąsdino iš transformatorinės kylantys dūmais. Į incidento vietą skubiai sukviestos specialiosios tarnybos.

Telšiuose sprogo elektros transformatorinė 10:55- lrytas.lt
Telšiuose šeštadienį sprogo transformatorinė. Žmonės per incidentą nenukentėjo, tačiau pati transformatorinė buvo apgadinta.

S.Rakauskaitės giminaičius pribloškė Š.Žemaičio artimųjų žinutė 10:47- lrytas.lt
„Susitvarkyk šiukšlyną prie Šarūno namų“, – tokią SMS žinutę iš Šarūno Žemaičio artimųjų gavo žiauriai nužudytos Samantos Rakauskaitės pusseserė Inga Kriščiūnaitė. Gedinti moteris liko priblokšta.

Vaikai Vilniuje tampėsi prieštankinį sviedinį 10:36- lrytas.lt
Dėl vaikų radinio šeštadienį Vilniuje ant kojų buvo sukeltos visos sostinės specialiosios tarnybos. Nustatyta, kad vaikai su savimi tampėsi pavojingą šarvamūšį sviedinį.

Prie Kauno – eismo nelaimė, žuvo vairuotojas 10:36- lrytas.lt
Šeštadienį ryte pakaunėje nuo kelio nulėkė automobilis, prie jo vairo sėdėjęs jaunas vyriškis žuvo.