Širvintose įžūliai siautėjantis chuliganas šokdino visas specialiąsias tarnybas 09-14- 15min.lt
Gamtininko Edgaro Čepulkovskiso sumušimu įtariamas Širvintos chuliganas po sulaikymo šeštadienį buvo paleistas tą pačią dieną, o sekmadienį jis su sėbrais vėl ėmė persekioti gamtininką ir jo šeimą su 2 metų mergytę. Po to banditas įlipo į aukštą stulpą, garsiai plūdosi, jo tramdyti atvažiavo ugniagesiai, medikai, policija.

Ukmergės rajone mirtį sėjęs vyras sau į galvą šovė du kartus 09-14- lrytas.lt
Pirminiais duomenimis, vėlų praėjusio šeštadienio vakarą niekur nedirbantis, išsiskyręs gretimo Bartkelevčiznos kaimo gyventojas 49 metų Alvydas Stričkus ir nelegaliai laikomo nupjautavamzdžio medžioklinio šautuvo kaimyninėje sodyboje vienu šūviu nušovė penkeriais metais vyresnį Vidmantą Pavydį.

Milžiniška sukčiavimo dėl ES paramos byla trejus metus dūla teisme nenagrinėjama 09-14- 15min.lt
Vilniaus miesto apylinkės teismui trejus metus nepavyksta išnagrinėti baudžiamosios bylos dėl galbūt apgaule įgytų daugiau nei 1,2 mln. litų Europos Sąjungos paramos lėšų. Teisėsaugai sulaikius nuo teismo pasislėpusį dar vieną kaltinamąjį, bylą tektų vėl pradėti nagrinėti iš naujo. Teismas jau gavo vieno kaltinamojo prašymą sujungti abi bylas į vieną.

Vilkaviškio rajone po „Scania“ ir „Mercedes Benz“ susidūrimo buvo paralyžiuotas eismas 09-14- 15min.lt
Avarija įvyko sekmadienį apie 13 val. magistralinio kelyje A7, Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas, Susidūrė lengvasis automobilis „Mercedes Benz“ ir sunkvežimis„Scania“. Į ligoninę išvežtas vairuotojas.

Ukmergės r. siautėjęs žudikas šovė sau į galvą kaimyno akyse 09-14- lrytas.lt
Ukmergės rajono policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi aplinkybes tragedijos, per kurią nuo šautinių žaizdų mirė du vyrai ir moteris. Įtariama, kad iš pradžių vienas vyras nušovė kitus žmones, o vėliau pats nusišovė.

Vilkaviškio r. vyras nukentėjo per susidūrimą su sunkvežimiu 09-14- lrytas.lt
Vienas žmogus buvo sužalotas sekmadienį Vilkaviškio rajone susidūrus lengvajam automobiliui ir sunkvežimiui.

Panevėžio picerijoje moters ranka įstrigo tešlos maišyklėje 09-14- lrytas.lt
Panevėžio ugniagesiai gelbėjo moterį, kurios ranka, dirbant picerijoje, įstrigo tešlos maišyklėje.

Dėl avarijos draudžiamas eismas kelyje Marijampolė-Kybartai-Kaliningradas 09-14- 15min.lt
Sekmadienio popietę draudžiamas eismas magistraliniame kelyje Marijampolė-Kybartai-Kaliningradas.

Per avariją Jurbarko r. nukentėjo du motociklu važiavę žmonės 09-14- lrytas.lt
Du žmonės buvo sužaloti šeštadienį Jurbarko rajone susidūrus motociklui ir lengvajam automobiliui. Abu nukentėjusieji važiavo tuo pačiu motociklu.

Širvintose chuliganai pasalūniškai sumušė gamtininką, ėjusį su žmona ir 2 metų dukrele 09-14- 15min.lt
Atvykusį į Širvintos miestelį (Širvintų r.) su šviečiamuoju projektu gamtininką Edgarą Čepulkovskį šeštadienį apie 18 val. be jokios priežasties užpuolė bei sužalojo grupė chuliganų. Jie nepaisė ir to, kad kartu su vyru ir jo kolega dar buvo gamtininko žmona bei 2 metų dukrelė. E.Čepulkovskis prašo atsiliepti įvykio liudytojus.