Pogrindinio automobilių laužyno savininkui – bauda 10-20- lrytas.lt
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Šiaulių rajono agentūros darbuotojai pričiupo ir nubaudė nelegalaus automobilių laužyno šeimininką.

Justiniškėse, Vilniuje, susidūrė du automobiliai 10-20- lrytas.lt
Pirmadienio vakarą Vilniuje, Justiniškėse, susidūrė automobiliai BMW ir „Honda“. Aiškintis įvykio aplinkybių atvyko policijos pareigūnai.

Kovotojai su prekyba žmonėmis: „Svarbu, kad aukos nebijotų liudyti teismuose prieš sutenerius“ 10-20- 15min.lt
Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariate lankėsi organizacijos „Lietuvos Caritas“ atstovės. Organizacija „Caritas“ vykdo projektą „Pagalba prekybos žmonėmis ir prostitucijos aukoms“. Viešnagės policijos įstaigoje tikslas – pristatyti projektą, apžvelgti, žmonių, nukentėjusių nuo prekybos žmonėmis, prostitucijos, seksualinės prievartos, poreikius bei aptarti pagalbos, bendradarbiavimo galimybes.

Tarptautinės operacijos „Trivium“ metu sulaikyti 5 lietuviai 10-20- lrytas.lt
Šią savaitę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su kolegomis iš Lenkijos ir Rumunijos dalyvauja Birmingame vykdomoje tarptautinėje specialiojoje policinėje priemonėje „Trivium III`. Šią priemonę organizuoja Europos kelių policijos tinklo TISPOL ir Jungtinės Karalystės Centrinės greitkeliu policijos valdyba.

Per operaciją Anglijoje sulaikyti „lukšiniai“ ir jų lyderis 10-20- lrytas.lt
Šią savaitę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su kolegomis iš Lenkijos ir Rumunijos dalyvauja Birmingame vykdomoje tarptautinėje specialiojoje policinėje priemonėje „Trivium III`. Šią priemonę organizuoja Europos kelių policijos tinklo TISPOL ir Jungtinės Karalystės Centrinės greitkeliu policijos valdyba, o per ją jau sulaikyti penki lietuviai.

Sugalvojęs į namus patekti pro balkoną, sulaukė policijos 10-20- lrytas.lt
Pirmadienio rytą į namus neįprastu būdu grįžęs P.Vaičiūno gatvės gyventojas sulaukė policijos dėmesio. Tačiau paaiškėjo, kad grotomis lipęs vyras – ne vagis, o buto šeimininkas.

Anykščių policija atskleidė žiaurų moters nužudymą 10-20- lrytas.lt
Anykščių policijos pareigūnai nepatikėjo nelaimingo atsitikimo versija ir atskleidė žiaurų moters nužudymą.

Kauno rajone „Renault“ atsitrenkus į visureigį šis apvirto 10-20- 15min.lt
Kauno rajone į priešpriešinę eismo juostą išvažiavęs „Renault Espace“ rėžėsi į visureigį „Mitsubishi Pajero“. Vienas vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą.

Šilutėje tilto per Šyšą statybas pristabdė upės atplukdytas skenduolis 10-20- 15min.lt
Pirmadienį po pietų Šyšos upėje Šilutėje aptiktas nuskendęs žmogus. Skenduolį pastebėjo pėsčiųjų tiltą montuojantys statybininkai. Pirminiais duomenimis, Šyšoje aptikti nuo spalio 5-osios ieškoto 63 metų Sergejaus Kodincovo palaikai.

Savaitgalio reidas pajūryje – sučiupta ir lakūnų, ir stikliuko mėgėjų 10-20- 15min.lt
Klaipėdos apskrities policija apibendrina praėjusio savaitgalio reido rezultatus. Į pareigūnų akiratį pateko įvairių eismo taisyklių pažeidėjai, gausu ir stikliuko mėgėjų.