Kaune ant Parodos kalno plastikos chirurgas V.Kaikaris pateko į eismo įvykį 12-06- 15min.lt
Skaitytojai 15min.lt redakciją informuoja apie pastebėtus įvykius..

Medininkų bylos liudytojas: dėl nusikaltimų žmoniškumui pirmiausia atsakingi vadovai 12-06- 15min.lt
Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto dekanas Ryšardas Burda sako, kad bylose dėl nusikaltimų žmoniškumui galėtų būti atsakingi aukščiausiai vadovai, nes jie formuoja politiką.

Vilniuje susidūrę visureigiai liko be priekinių ratų 12-06- lrytas.lt
Vienas žmogus buvo sužalotas šeštadienį Vilniuje susidūrus dviem visureigiams. Susidūrimas buvo toks stiprus, kad po jo abu automobiliai liko be priekinių ratų.

Liūdno likimo name Vilniuje gaisras buvo sukeltas tyčia 12-06- lrytas.lt
Policija praneša, kad ketvirtadienį daug nerimo sukėlęs gaisras viename iš sostinės Žirmūnų g. daugiabučių galėjo būti sukeltas tyčia. Šiame name prieš kelerius metus kilus gaisrui žuvo šeši žmonės. Namo gyventojai tvirtina, kad ramybės jie neturi iki šiol.

Blaivus vairuotojas Kuršėnuose partrenkė girtą pėsčiąjį 12-06- lrytas.lt
Šiaulių rajono policija aiškinasi aplinkybes avarijos, kuomet blaivaus vairuotojo automobilis pėsčiųjų perėjoje kliudė ir sužalojo girtą pėsčiąjį.

Vilkaviškio r. ežere nuskendo ant ledo užlipęs žvejys 12-06- lrytas.lt
Vilkaviškio rajono ežere šeštadienį įlūžo ir nuskendo ant pirmo ledo užlipęs žvejys. Nors dar penktadienį gelbėtojai perspėjo, kad vandens telkinius užtraukęs ledas yra plonas ir ant jo lipti yra pavojinga, žvejai šių įspėjimų nepaiso.

Nuolat degančio legendinio Žirmūnų daugiaaukščio gyventojai meldžiasi už ugniagesius 12-06- 15min.lt
Turbūt dar pamenate baisų gaisrą Vilniaus daugiabutyje Žirmūnų gatvėje 2007 m. kovo 11 d. Jo metu žuvo 6 gyventojai, jie buvo priversti šokti pro langą. Tiesa, kai kuriems tokiu būdu pavyko išsigelbėti.

Vilniaus r. avariją sukėlęs „VW Golf“ spruko, nukentėjo senolė 12-06- lrytas.lt
Viena moteris buvo sužalota šeštadienį slidžiame Vilniaus rajono kelyje susidūrus dviem automobiliams. Avarijos kaltininkas iš įvykio vietos paspruko, o stengdamasis išvengti susidūrimo iš paskos važiavęs visureigis su priekaba užblokavo pusę kelio.

Slidaus kelio pasekmė – avarija kelyje Kaunas–Alytus 12-06- 15min.lt
Slidaus kelio pasekmė – avarija kelyje Kaunas-Alytus. Skaitytojas Mindaugas praneša apie nelaimę 27-ajame kilometre.

KET pažeidėjai pareigūnų nesugundė nei litais, nei svarais 12-06- lrytas.lt
Praėjusią parą policija užregistravo mažiausiai keturis nesėkmingus bandymus papirkti pareigūnus. KET pažeidėjai kyšius policininkams siūlė ne tik litais, bet ir svarais.