Pasaulio sporto savaitė: pirmasis „Real“ titulas, pagerintas plaukimo rekordas ir Sandraugos žaidynių pabaiga

2022-08-15 08:30 - lrytas.lt

Madrido „Real“ futbolininkai iškovojo Europos supertaurę, 17-metis rumunas Davidas Popovici pagerino trylika metų gyvavusį svarbiausios plaukimo rungties pasaulio rekordą, ispanas Pablo Carreno Busta ir rumunė Simona Halep tapo Kanados atvirojo teniso čempionato nugalėtojais, britai susižėrė daugiausiai medalių Europos irklavimo pirmenybėse, jamaikietė Shelly Ann Fraser-Pryce pasiekė vieną geriausių visų laikų rezultatų bėgdama 100 metrų, o Australija užėmė pirmąją vietą Sandraugos žaidynių medalių lentelėje... [visa naujiena]

← Kelmės, Švenčionių ir Raseinių rajonuose peiliu sužaloti 3 vyrai: girti įtariamieji uždaryti į areštinę
„Karklės“ festivalyje be narkotikų neapsieita: tarnybinis šuo Naruto kvaišalų savininkus demaskavo vienas po kito →